Przestronność wnętrza

Bagażnik i Easy Open

Otwiera drzwi. I więcej możliwości.


Codzienne życie stawia nas przed wieloma wyzwaniami. Na przykład, jak często stoisz z dzieckiem na ręku przed bagażnikiem samochodu i nie masz wolnej ręki, by go otworzyć? Z opcjonalną funkcją Easy Open wystarczy mały ruch nogą w okolicy zderzaka, by pokrywa bagażnika otworzyła się. Bagażnik ma pojemność nawet 1642 litrów i regulowaną podłogę, a niska krawędź ułatwia wkładanie zakupów. Potem wystarczy wcisnąć przycisk na wewnętrznej stronie pokrywy, by ta automatycznie się zamknęła.

Ciesz się widokami

Wielki rozmiar dla wielkich widoków: opcjonalny panoramiczny rozsuwany/unoszony dach obejmuje całą szerokość dachu z przodu, dzięki czemu nie tylko pozwala patrzeć w niebo, lecz także daje optycznie wrażenie większej przestronności wnętrza. Przyciemniona szyba ogranicza nieprzyjemne oślepianie. Potrzebujesz świeżego powietrza? Wystarczy dotknąć przycisku, a przednia część dachu uniesie się lub przesunie do tyłu.

Cyfrowy komfort


Wyświetlacz Head-up

Nie odrywaj wzroku od drogi


Największą zaletą opcjonalnego wyświetlacza Head-up w Golfie Variant jest to, że możesz mieć w zasięgu wzroku najważniejsze informacje i jednocześnie patrzeć na drogę. Przednia szyba staje się powierzchnią projekcyjną, na której wyświetlana jest prędkość, komunikaty z systemów wspomagających lub wskazówki z nawigacji. Obraz jest dobrze czytelny nawet w świetle nadjeżdżających z przeciwka samochodów. A jeżeli nie potrzebujesz wyświetlacza, możesz go w każdej chwili wyłączyć

Komfort obsługi + obsługa dotykowa

Wszystko pod kontrolą – wystarczy dotknąć palcem

Dotknięcie, stuknięcie, przesuwanie – większość klasycznych przycisków w nowym Golfie Variant ustąpiła miejsca dotykowym powierzchniom. Standarodwa dla wersji R-Line obszyta skórą kierownica wielofunkcyjna z funkcją dotykową daje się obsługiwać stuknięciem palca i w połączeniu z inteligentnym prowadzeniem po menu daje dostęp do wielu funkcji samochodu. 

Klimatyzację Air Care Climatronic z filtrem alergenów i 3-strefową regulacją temperatury (standard wersji Style i Alltrack)) można również łatwo i intuicyjnie obsługiwać przyciskami i suwakami. Optymalną temperaturę można ustawić nie tylko dla przedniej części kabiny, bowiem dodatkowy panel obsługowy w tylnej części konsoli środkowej pozwala pasażerom siedzącym z tyłu na wybór odpowiedniego ustawienia klimatyzacji.

Golf Alltrack


Napęd na cztery koła

Z napędem na cztery koła możesz więcej.


Nowy Golf Alltrack bezpiecznie dowiezie Cię do celu, nawet jeżeli leży on poza utwardzonymi drogami, gdyż samochód prawie bez wysiłku pokona piaszczysty, nierówny i trudny teren. Dzięki napędowi na wszystkie koła 4MOTION moc jest odpowiednio do potrzeb przekazywana na cztery koła. Oznacza to, że w ciągu milisekund każde z kół otrzyma tyle mocy, ile jest potrzebne na danym podłożu. W ten sposób minimalizowane jest prawdopodobieństwo buksowania i blokowania się kół, a samochód gwarantuje niezawodną trakcję na prawie każdym podłożu.


Wygląd zewnętrzny

Dynamiczny, także poza utwardzonymi drogami.


Czarna osłona chłodnicy z matową chromowaną listwą i napisem Alltrack od razu sygnalizuje, że z nowym Golfem Alltrack możesz rzucić się w wir przygody. Czarne karbowane nakładki poszerzające nadkola w połączeniu ze specjalnymi 17-calowymi obręczami ze stopu metali lekkich Ronda lub opcjonalnymi, 18-calowymi obręczami Mount Vernom podkreślają offroadowe ambicje tego auta. Srebrne relingi dachowe elegancko komponują się z linią dachu i razem z hakiem holowniczym dają swobodę transportowania wszystkiego, co jest potrzebne, by przeżyć prawdziwą przygodę.

Sprawdź możliwości finansowania

Model
Golf Variant
Forma finansowania
Okres finansowania

Wysokość wkładu własnego

PLN 0.00 (30%)

Roczny limit kilometrów

Twoja rata brutto:

0 zł RRSO 7,48%

  • Nowoczesne finansowanie EasyDrive to dużo niższa rata miesięczna niż w tradycyjnym finansowaniu.
  • Wysokość raty zależy od okresu umowy i całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawarciu umowy.
  • Elastyczny sposób zakończenia umowy - zwracasz samochód lub wykupujesz za z góry określoną cenę - decyzję podejmujesz dopiero pod koniec umowy.
Produkt Volkswagen Bank Polska S.A. lub produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Nowy Golf Variant

Wypełnij formularz. Oddzwonimy odpowiemy na wszystkie pytania.

Samochody osobowe

  • Poniedziałek:08:00 - 18:00
  • Wtorek:08:00 - 18:00
  • Środa:08:00 - 18:00
  • Czwartek:08:00 - 18:00
  • Piątek:08:00 - 18:00
  • Sobota:08:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Paweł Bieńczak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Kajetan Szandecki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Adam Szostek

Zastępca Kierownika Działu Handlowego

Mirosław Wielgórski

Dyrektor Handlowy

Marek Zajączkowski