Wygląd zewnętrzny

Sam decydujesz, jaki ma być


up! to auto dla indywidualistów. Za dużo można w nim zmienić, więc szansa, że na ulicy spotkają się dwa takie same, jest znikoma. Ponad tysiąc kombinacji kolorystycznych i opcjonalne detale, jak listwy ozdobne czy felgi sprawiają, że każdy up! jest inny. Jednak seryjne elementy, na przykład kierunkowskazy w lusterkach i diodowe światła dzienne, są wspólne dla całej rodziny modeli.

maps + more dock i aplikacja maps + more

Twój cel jest w Twoim smartfonie

Masz przy sobie smartfon? To włóż go po prostu w „maps + more dock”1 na wysokości wzroku, a odpowiednia bezpłatna aplikacja połączy Cię nie tylko z Twoim samochodem, znajomymi i listą utworów, lecz pokaże także, jak dojechać do celu. Złącze USB w „maps + more dock” nie tylko przenosi dane, lecz również ładuje baterię smartfona. Zatem wsiądź, włóż telefon, uruchom aplikację i w drogę.

1 Software i uchwyt mogą nie być kompatybilne z niektórymi modelami smartfonów. Informacji udzielają Partnerzy Volkswagena.

up! beats

Próba dźwięku

Sześć głośników, cyfrowy, 8-kanałowy wzmacniacz i subwoofer we wnęce na koło zapasowe – z 300-watowym systemem nagłaśniającym od Dr. Dre up! beats to wilk w owczej skórze. Tapicerka, aplikacje dekoracyjne, listwy na progach, oświetlenie Ambiente i obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica z białym elementem zdradzają, że jest to wyjątkowa wersja „beats”.

Sprawdź możliwości finansowania

Model
up!
Forma finansowania
Okres finansowania

Wysokość wkładu własnego

PLN 0.00 (30%)

Roczny limit kilometrów

Twoja rata brutto:

0 zł RRSO 7,48%

  • Nowoczesne finansowanie EasyDrive to dużo niższa rata miesięczna niż w tradycyjnym finansowaniu.
  • Wysokość raty zależy od okresu umowy i całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawarciu umowy.
  • Elastyczny sposób zakończenia umowy - zwracasz samochód lub wykupujesz za z góry określoną cenę - decyzję podejmujesz dopiero pod koniec umowy.
Produkt Volkswagen Bank Polska S.A. lub produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Wybierz Volkswagena up!

Wypełnij formularz. Oddzwonimy odpowiemy na wszystkie pytania.

Samochody osobowe

  • Poniedziałek:08:00 - 18:00
  • Wtorek:08:00 - 18:00
  • Środa:08:00 - 18:00
  • Czwartek:08:00 - 18:00
  • Piątek:08:00 - 18:00
  • Sobota:08:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Paweł Bieńczak

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Kajetan Szandecki

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Adam Szostek

Zastępca Kierownika Działu Handlowego

Mirosław Wielgórski

Dyrektor Handlowy

Marek Zajączkowski