Od wszechstronnego Kombi po trójstronną wywrotkę

Od 9-miejscowego Transportera z napędem na cztery koła 4MOTION po trójstronną wywrotkę Craftera. Samochody Użytkowe Volkswagen można konfigurować tak, aby spełniały konkretne potrzeby każdej firmy budowlanej. Każdy pojazd zapewnia niezwykłą funkcjonalność, możliwości konfiguracji i dopasowania wnętrza, dzięki, którym każdy dzień ciężkiej pracy stanie się łatwiejszy. Bez względu na to, którą gałęzią budownictwa się zajmujesz, znajdziesz samochód użytkowy idealny dla Ciebie — od terenowego Amaroka z hardtopem aż po nowego Craftera Skrzyniowego. Oczywiście możesz też wyposażyć swój wymarzony samochód w pakiet offroad, napęd na cztery koła 4MOTION bądź preferowaną zabudowę specjalistyczną. Samochód użytkowy to idealny partner do prac z zakresu ogrodnictwa oraz kształtowania krajobrazu. Dzięki niemu niestraszny Ci będzie żaden teren — piasek, żwir czy trawa

Modele dla budownictwa

Caddy w wersji Furgon oraz Kombi

Funkcjonalny oraz wszechstronny, do wszystkich zadań: Caddy zapewnia mnóstwo przestrzeni ładunkowej oraz jest Twoim elastycznym asystentem w prawie każdej sytuacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można zwiększyć liczbę miejsc w Caddy Kombi z pięciu do siedmiu. Caddy Maxi Furgon zapewnia ładowność na poziomie 850 kg. Zwinny furgon miejski idealnie dostosowuje się do Twoich wymagań. Dzięki możliwości podwójnego złożenia oraz wyjęcia siedzeń możesz dostosować pojazd do codziennych potrzeb. Szybko i bezpiecznie przetransportuj swój zespół oraz materiały w każde miejsce.


Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy

Transporter Skrzyniowy znacznie zwiększa osiągi przenosząc je na zupełnie nowy poziom: cięższe maszyny, więcej sprzętu, ładunku oraz pasażerów. Samochód ma największą przestrzeń ładunkową w swojej klasie (9,3 m³). Transporter został starannie zaprojektowany tak, aby idealnie nadawał się do codziennego użytku. Furgon, Kombi lub Skrzyniowy — który Transporter będzie Twoim towarzyszem?

Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy

Gotowy na najtrudniejsze zadania. Nowy Crafter Furgon wyróżnia się najlepszą ładownością oraz zabezpieczeniem ładunku w segmencie samochodów swojej klasy. Nowe wymiary są idealne dla standardowych palet załadunkowych, takich jak palety Euro. Nowy Crafter Skrzyniowy to niezwykle praktyczne połączenie skrzyni ładunkowej, przestrzeni bagażowej oraz pasażerskiej.


Amarok

Amarok łączy w sobie wszystko, czego oczekujesz od ekskluzywnego, wszechstronnego samochodu klasy premium: męski design i solidna konstrukcja, niezawodność z pełnią mocy. Zapewnia najszerszą platformę ładunkową oraz najłatwiejsze otwieranie tylnej klapy w swojej klasie. Wyjątkowa solidność i wykończenie na poziomie premium — Amarok został stworzony, aby robić wrażenie dużą siłą pociągową oraz ładownością użytkową — nawet przy wytężonej eksploatacji.

Specjalne nadwozia i zabudowy dla budownictwa

Transporter skrzynia/wywrotka na podwoziu


Czy przewozisz materiały i paczki o dużych rozmiarach? Nadwozie wywrotki ze stali ocynkowanej jest idealnym wyborem dla Ciebie. Jest sterowane zdalnie z kabiny. Podłoga została wykonana z odpornych na zużycie stalowych blach z wbudowanymi zaczepami mocującymi. Przednią ścianę oraz burty wykonano z profili z anodyzowanego aluminium o wysokości 400 mm. Ściany boczne można złożyć, a tylna ściana jest składana i montowana wahadłowo. Wszystko to dla łatwego załadunku i rozładunku.


Transporter z zabudową skrzyniową często służy również do transportu osób. Wersja z podwójną kabiną standardowo wyposażona jest w czworo drzwi, umożliwiających swobodne wsiadanie i wysiadanie – może się tu zmieścić pięciu pasażerów oraz kierowca.

Crafter Skrzyniowy z podwójną kabiną


Standardowe wyposażenie Craftera Skrzyniowego przykładowo obejmuje 4-miejscową kanapę w drugim rzędzie, 2-miejscową kanapę Komfort Plus z przodu ze składanym oparciem, a także przednią szybę wykonaną ze szkła termoizolacyjnego. Opcjonalnie można doposażyć go w dodatkowy schowek czy uchwyty na kubki. Lane Assist, skrzynia oraz platforma ze składanymi aluminiowymi burtami sprawiają, że Twój nowy Crafter jest zawsze gotowy na duże wyzwania.

Amarok do prac budowlanych

Na życzenie możesz skonfigurować Amaroka tak, aby spełniał wszystkie Twoje potrzeby. Snorkel, wykonany z polietylenu lub lekkiego włókna węglowego, jest zamontowany na słupku A. Dzięki niemu podczas jazdy offroadowej pył ani woda nie dostaną się do silnika. Należy jednak zawsze przestrzegać określonej głębokości brodu. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zaleca zamontowanie snorkela, jeśli często jeździsz po drogach, na których w powietrze wzbijają się duże ilości pyłu, ponieważ wlot powietrza do spalania jest wtedy zamontowany powyżej pojazdu.

Poznaj wartościowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:08:00 - 18:00
  • Wtorek:08:00 - 18:00
  • Środa:08:00 - 18:00
  • Czwartek:08:00 - 18:00
  • Piątek:08:00 - 18:00
  • Sobota:08:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Radzikowski

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Dominik Ratyński

Dyrektor Handlowy

Marek Zajączkowski