Od ekonomicznego Caddy po Craftera z wysokim dachem

Codzienne dostarczanie przesyłek wymaga solidnych, niezawodnych oraz ekonomicznych pojazdów. Szeroka gama modeli oferuje przestrzeń ładunkową od 3,2 m2 do 18,4 m2 w zależności od potrzeb i charakterystyki wykonywanej pracy. Opcjonalnie obejmują także zamknięte nadwozie, składane półki oraz oświetlenie wnętrza. Również na potrzeby firm zajmujących się przeprowadzkami i transportem mebli marka Volkswagen Samochody Dostawcze posiada odpowiednie pojazdy o ładowności od 2,6 do 5 ton. W przypadku firm B2B duże furgony są idealnym rozwiązaniem dla transportu wielkogabarytowych ładunków. Szerokie drzwi przesuwne, opcjonalne tylne drzwi skrzydłowe o kącie otwarcia 270 to wsparcie przy załadunku. Te rozwiązania powodują, że pojazdy są kompatybilne z wózkami widłowymi i mogą pomieścić nawet sześć palet.

Modele dla usług kurierskich i logistyki

Caddy w wersji Furgon

Duży, a jednocześnie kompaktowy: Przestrzeń ładunkowa w modelu Caddy Furgon wyróżnia się niezwykłą objętością oraz szeroką gamą opcji załadunku. Nawet z krótkim rozstawem osi oferuje objętość na poziomie 3,2 m³, którą można dodatkowo zwiększyć do 3,7 m³ dzięki opcjonalnemu pakietowi Flex Plus. Do przestrzeni ładunkowej można dostać się poprzez standardową w pełni blaszaną tylną klapę lub boczne drzwi przesuwne po prawej stronie nadwozia.


Transporter w wersji Furgon

Transporter Furgon idealnie dostosowuje się do każdego zadania dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w zakresie zabezpieczenia towaru w powierzchni ładunkowej. Wysoka ścianka działowa zwiększa komfort i ładowność pojazdu, a antypoślizgowa powierzchnia podłogi zwiększa bezpieczeństwo. Możliwości zabezpieczenia ładunku w Transporterze Furgonie sprawiają, że jest to właściwy pojazd dla firm kurierskich oraz zajmujących się logistyką.

Crafter w wersji Furgon oraz Podwozie

Crafter Furgon jest niezawodnym partnerem dla kurierów. Crafter posiada dwa dodatkowe uchwyty mocujące na ścianie działowej, dzięki którym bezpiecznie zamocujesz ładunek za pomocą pasów napinających oraz siatek. Regulowane zaczepy mocujące są zlicowane z podłogą. Aby zmniejszyć ryzyko potknięcia, można je także złożyć na boki w pobliżu drzwi. Dzięki niskiej masie własnej Crafter Podwozie jest także idealny do przewozu ciężkich elementów.

Specjalne nadwozia i zabudowy dla usług kurierskich i logistyki

Caddy bankowóz typu C

Volkswagen Caddy to ekonomiczny w eksploatacji samochód, idealnie nadający się do bezpiecznego transportu wartości pieniężnych (do 8 jednostek obliczeniowych). Caddy z 3,2 m³ pojemności ładunkowej i największą w swojej klasie ładownością wynoszącą nawet 805 kg, w pełni odpowiada na wszelkie potrzeby związane z przewożeniem wartości.

Transporter bankowóz typu B

Volkswagen Transporter bankowóz przeznaczony jest do transportu do 24 jednostek obliczeniowych. Codzienną eksploatację w ruchu miejskim ułatwiają niewielkie wymiary samochodu, a komfortowo wyposażona kabina zapewnia wygodną pracę kierowcy i konwojentom.

Crafter ze specjalną zabudową kurierską


Zastosowanie specjalistycznej zabudowy pozwala na łatwiejszy dostęp z kabiny pasażerskiej do przestrzeni ładunkowej dzięki ścianie działowej między nimi. Możesz wybierać spośród wielu rozwiązań, takich jak: systemy zabezpieczenia ładunku zaczepami mocującymi na wszystkich ścianach, składane regały, kamera cofania Rear View, zawiasy tylnych drzwi ze zwiększonym kątem otwarcia.

Crafter kontener na podwoziu


Zabudowa kontenerowa to rozwiązanie dla odbiorców, którym nie wystarcza pojemność ładunkowa seryjnego furgonu.


Idealnie przystosowane wnętrze 

Zabudowa zamknięta daje możliwość dostosowania rozmiaru przestrzeni ładunkowej do indywidualnych potrzeb transportowych. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, konstrukcja jest trwała i gwarantuje stuprocentową szczelność. Wnętrze Craftera z zabudową kontenerową na podwoziu, może być zbudowane ze ścian warstwowych o poszyciu z laminatu poliestrowo-szklanego w kolorze białym. Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierają się do 270º. 

Do pojazdu zamontować można windę załadowczą (500-750 kg nośności) i spojler dachowy.

Crafter skrzynia na podwoziu


Zabudowa skrzyniowa na podwoziu Craftera oferuje nie tylko dużą przestrzeń ładunkową. Została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić pracę - zwłaszcza z dużymi i ciężkimi przedmiotami.


Do najczęściej wybieranych zabudów należy skrzynia z plandeką oraz kabiną sypialną. Mnogość wariantów i rozwiązań pozwala idealnie dopasować samochód do własnych potrzeb oraz przystosować go do różnego rodzaju ładunków.

Crafter bankowóz

Volkswagen Crafter 50 bankowóz przeznaczony jest do transportu powyżej 24 jednostek obliczeniowych. Jego podstawowe zalety to przestronne wnętrze przedziału dla załogi umożliwiające wygodną pracę oraz przestrzeń towarową o ładowności ok. 1000 kg.


Crafter bankowóz posiada rozbudowany system zabezpieczeń, a wśród nich: alarm klasy profesjonalnej, integralny sygnał dźwiękowy, dodatkowy immobiliser numeryczny, system lokalizacji satelitarnej, system sygnalizacji napadu oraz system gaśniczy komory silnika. Crafter w razie przebicia opon posiada wkładki masywowe na koła jezdne, umożliwiające pokonanie dystansu 15 km z prędkością 50 km/h.

Poznaj wartościowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:08:00 - 18:00
  • Wtorek:08:00 - 18:00
  • Środa:08:00 - 18:00
  • Czwartek:08:00 - 18:00
  • Piątek:08:00 - 18:00
  • Sobota:08:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Radzikowski

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Dominik Ratyński

Dyrektor Handlowy

Marek Zajączkowski