Pojazdy dla rolnictwa

Działania rolnicze wymagają wszechstronnej floty. Oprócz ciągników niezbędne są solidne pojazdy użytkowe z napędem na cztery koła 4MOTION, dużą platformą ładunkową oraz solidnym hakiem holowniczym. Możesz wykorzystać pojazdy skrzyniowe oraz pick-upy Amarok w celu niezawodnego i bezpiecznego transportu plonów do magazynu albo dostarczać towary na stoiska.

Pojazdy dla leśnictwa

Pracujesz w leśnictwie? Oferujemy Ci solidne pojazdy w wersji skrzyniowej, Kombi oraz Furgon z napędem na cztery koła 4MOTION do prac leśnych — dostępne na życzenie z podwoziem przystosowanym do ciężkich warunków, ręczną blokadą mechanizmu różnicowego oraz ochroną podwozia. Samochody Użytkowe Volkswagen zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej wytrzymałości oraz funkcjonalności, co czyni je idealnym wyborem dla myśliwych. Wszystkie te pojazdy zapewniają mnóstwo miejsca na sprzęt łowiecki, niezbędne materiały budowlane lub zimowy pokarm.

Modele dla rolnictwa i leśnictwa

Caddy w wersji Furgon oraz Kombi

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które wymagają szybkich i profesjonalnych rozwiązań. Caddy Furgon i Caddy Kombi to dwa kompaktowe modele, które zapewnią Ci najlepsze wsparcie w niemal każdej sytuacji. Jeśli często przewozisz ciężkie lub duże towary, na pewno docenisz wysoką ładowność użytkową oraz dużą objętość przestrzeni ładunkowej modelu Caddy Maxi Furgon. Dzięki opcjonalnemu napędowi na cztery koła 4MOTION Caddy świetnie sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.


Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy

Jedyny w swoim rodzaju: sprawdzona jakość auta, idealna do zadań w obszarze leśnictwa i rolnictwa. Został zaprojektowany tak, aby codziennie dostarczać przekraczające oczekiwania osiągi — zarówno na obszarach leśnych, polnych czy podczas prac ogrodniczych oraz kształtowania krajobrazu. Transporter jest jedynym pojazdem w swojej klasie dostępnym z opcjonalnym napędem na cztery koła 4MOTION oraz opcjonalną 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG. Dzięki temu ma najlepsze właściwości terenowe, a także oferuje największą gamę wariantów w swojej klasie. Znajdź najlepszą konfigurację swojego Transportera.

Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy

Crafter to samochód użytkowy inne niż wszystkie. Oferuje ekonomiczne rozwiązania transportowe zorientowane na klienta. Crafter został zaprojektowany tak, aby odpowiadać na potrzeby i wymagania różnorodnej grupy użytkowników co sprawiło, że jest najlepszym samochodem użytkowym w swojej klasie. Opcjonalny fabryczny napęd na cztery koła 4MOTION sprawia, że Crafter gotowy jest na najtrudniejsze wyzwania – również w branży leśnictwa oraz rolnictwa.


Amarok

Bezpieczeństwo na niemal każdym terenie: Nowy Amarok jako jedyny pickup w swojej klasie jest seryjnie wyposażony w system automatycznego hamowania po kolizji, 17-calowy układ hamulcowy z przodu i 16-calowy układ hamulcowy z tyłu. Co więcej, system stabilizacji przyczepy maksymalnie zapobiega jej przechyleniu.

Specjalne nadwozia i zabudowy dla rolnictwa i leśnictwa

Transporter skrzynia/wywrotka na podwoziu

Skrzynia ładunkowa posiada otwierane, aluminiowe burty z prostymi w obsłudze zamkami. Podłogę wykonano z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki, dwustronnie foliowanej.


Skrzynia ładunkowa posiada otwierane, aluminiowe burty z prostymi w obsłudze zamkami. Podłogę wykonano z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki, dwustronnie foliowanej. Przemieszczanie się ładunku podczas transportu uniemożliwiają specjalne uchwyty, zamontowane w podłodze. Ochronę ładunku przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych zapewnia zewnętrzna – opcyjna - plandeka montowana na specjalnym stelażu, który dzięki swojej konstrukcji może być w prosty sposób zdemontowany.


Transporter z zabudową skrzyniową często służy również do transportu osób. Wersja z podwójną kabiną standardowo wyposażona jest w czworo drzwi, umożliwiających swobodne wsiadanie i wysiadanie – może się tu zmieścić pięciu pasażerów oraz kierowca.

Crafter Skrzyniowy z podwójną kabiną

Standardowe wyposażenie Craftera Skrzyniowego przykładowo obejmuje 4-miejscową kanapę w drugim rzędzie, 2-miejscową kanapę Komfort Plus z przodu ze składanym oparciem, a także przednią szybę wykonaną ze szkła termoizolacyjnego. Opcjonalnie można doposażyć go w dodatkowy schowek czy uchwyty na kubki. Lane Assist, skrzynia oraz platforma ze składanymi aluminiowymi burtami sprawiają, że Twój nowy Crafter jest zawsze gotowy na duże wyzwania.

Amarok z osłoną silnika „Desert”

Uszczelniona osłona silnika została wykonana z aluminium o grubości 5 mm Chroni silnik, obudowę mechanizmu różnicowego osi przedniej, a także punkty obrotu wahacza poprzecznego. Osłona została zaprojektowana tak, aby spełniać wymagania takich branż jak leśnictwo czy rolnictwo.

Poznaj wartościowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:08:00 - 18:00
  • Wtorek:08:00 - 18:00
  • Środa:08:00 - 18:00
  • Czwartek:08:00 - 18:00
  • Piątek:08:00 - 18:00
  • Sobota:08:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Radzikowski

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Dominik Ratyński

Dyrektor Handlowy

Marek Zajączkowski