DNA kultowego Bulli

W sercu kryje się Bulli


Gdy w 1950 roku z taśmy zjeżdżał pierwszy Volkswagen T1, znany dziś jako Bulli, nikt nie przewidywał, że podbije on cały świat. Najpierw jako „Fenster-Bus”, później między innymi również jako „Samba”, stopniowo stawał się Multivanem, jakiego znamy dzisiaj – i uwielbiamy za jego jakość. Ale jedna rzecz nie zmienia się w nim od lat: DNA kultowego Bulli. Podobnie jak niegdyś Bulli, tak i dziś Multivan 6.1 jest symbolem swobody i elastyczności.

Wysoki komfort jazdy

Model, który lubi ciszę

Im głośniej jest wokół Ciebie, tym mniej możesz się zrelaksować. To jeden z powodów, dla których Multivan 6.1 jest tak cichy. Kolejny z nich: Jego wałek wyrównoważający w silniku likwiduje jego wibracje, zanim powstaną. Dzięki temu silnik pracuje wyraźnie spokojniej. Resztę pochłania zawieszenie zespołu napędowego. Jeszcze większą ciszę wprowadza do wnętrza pakiet szyb izolacyjnych – dzięki czemu w spokoju możesz cieszyć się ergonomicznymi fotelami, doskonałą widocznością na wszystkie strony i przyjemnym uczuciem przestrzeni.

Nowoczesne systemy wspomagania kierowcy

Systemy wspomagania kierowcy – zawsze do usług, gdy ich potrzebujesz

Z Multivanem 6.1 każda podróż staje się relaksującą przyjemnością – nawet jeśli udajesz się w sam środek zgiełku wielkiego miasta. Dzięki innowacyjnym systemom wspomagania kierowcy, takim jak zawieszenie adaptacyjne (DCC)4 i system obserwacji otoczenia4, jesteś dobrze przygotowany na nierówności – takie jak np. kostka brukowa – i nieoczekiwane przeszkody. Również podczas jazdy po autostradach i drogach lokalnych wspiera Cię między innymi asystent utrzymania pasa ruchu i asystent bocznego wiatru6. Dzięki temu możesz cieszyć się wycieczką po mieście także wtedy, gdy warunki na zewnątrz nie są zbyt przyjazne.

Wybierz Multivana 6.1

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:08:00 - 18:00
  • Wtorek:08:00 - 18:00
  • Środa:08:00 - 18:00
  • Czwartek:08:00 - 18:00
  • Piątek:08:00 - 18:00
  • Sobota:08:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Radzikowski

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Dominik Ratyński

Dyrektor Handlowy

Marek Zajączkowski