DNA kultowego Bulli

W sercu kryje się Bulli


Gdy w 1950 roku z taśmy zjeżdżał pierwszy Volkswagen T1, znany dziś jako Bulli, nikt nie przewidywał, że podbije on cały świat. Najpierw jako „Fenster-Bus”, później między innymi również jako „Samba”, stopniowo stawał się Multivanem, jakiego znamy dzisiaj – i uwielbiamy za jego jakość. Ale jedna rzecz nie zmienia się w nim od lat: DNA kultowego Bulli. Podobnie jak niegdyś Bulli, tak i dziś Multivan 6.1 jest symbolem swobody i elastyczności.

Wysoki komfort jazdy

Model, który lubi ciszę

Im głośniej jest wokół Ciebie, tym mniej możesz się zrelaksować. To jeden z powodów, dla których Multivan 6.1 jest tak cichy. Kolejny z nich: Jego wałek wyrównoważający w silniku likwiduje jego wibracje, zanim powstaną. Dzięki temu silnik pracuje wyraźnie spokojniej. Resztę pochłania zawieszenie zespołu napędowego. Jeszcze większą ciszę wprowadza do wnętrza pakiet szyb izolacyjnych – dzięki czemu w spokoju możesz cieszyć się ergonomicznymi fotelami, doskonałą widocznością na wszystkie strony i przyjemnym uczuciem przestrzeni.

Nowoczesne systemy wspomagania kierowcy

Systemy wspomagania kierowcy – zawsze do usług, gdy ich potrzebujesz

Z Multivanem 6.1 każda podróż staje się relaksującą przyjemnością – nawet jeśli udajesz się w sam środek zgiełku wielkiego miasta. Dzięki innowacyjnym systemom wspomagania kierowcy, takim jak zawieszenie adaptacyjne (DCC)4 i system obserwacji otoczenia4, jesteś dobrze przygotowany na nierówności – takie jak np. kostka brukowa – i nieoczekiwane przeszkody. Również podczas jazdy po autostradach i drogach lokalnych wspiera Cię między innymi asystent utrzymania pasa ruchu i asystent bocznego wiatru6. Dzięki temu możesz cieszyć się wycieczką po mieście także wtedy, gdy warunki na zewnątrz nie są zbyt przyjazne.

Sprawdź możliwości finansowania

Model
Multivan
Forma finansowania
Okres finansowania

Wysokość wkładu własnego

PLN 176,837.00 (30%)

Roczny limit kilometrów

Twoja rata netto:

0 zł

  • Nowoczesne finansowanie EasyDrive to dużo niższa rata miesięczna niż w tradycyjnym finansowaniu.
  • Wysokość raty zależy od okresu umowy i całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawarciu umowy.
  • Elastyczny sposób zakończenia umowy - zwracasz samochód lub wykupujesz za z góry określoną cenę - decyzję podejmujesz dopiero pod koniec umowy.
Produkt Volkswagen Bank Polska S.A. lub produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Wybierz Multivana 6.1

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:08:00 - 18:00
  • Wtorek:08:00 - 18:00
  • Środa:08:00 - 18:00
  • Czwartek:08:00 - 18:00
  • Piątek:08:00 - 18:00
  • Sobota:08:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Radzikowski

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Dominik Ratyński

Dyrektor Handlowy

Marek Zajączkowski