Konfort w najlepszym wydaniu

Charakterystyczny design


Jeśli chodzi o technologię i wyposażenie, nadwozie Caddy, które może pomieścić do siedmiu miejsc - wyróżnia się szeregiem nowych funkcji: asystent automatycznego domykania drzwi przesuwnych i tylnej klapy oraz wyjątkowo duży panoramiczny dach z panelem szklanym o powierzchni 1,4 m2, który rozciąga się nad pierwszym i drugim rzędem siedzeń. Dostępne są również nowe felgi aluminiowe w rozmiarach do 18 cali oraz nowe reflektory LED - które są standardem w topowej wersji. Zupełnie nowa funkcja na pokładzie: system bezkluczykowgo uruchamiania i otwiernia Keyless Access (w skrócie Kessy).

Silniki

Ekonomiczne i komfortowe

Nowy Caddy może być napędzany olejem napędowym, benzyną lub gazem ziemnym. To kolejny etap ewolucji silników, które już w 2020 roku spełniają normę emisji spalin Euro 6 2021 i wszystkie są wyposażone w filtry cząstek stałych. W zależności od wersji silnika, zużycie paliwa nowego Caddy można zmniejszyć nawet o 12% w porównaniu z poprzednikiem.

Systemy wspomagające kierowcę

Automatycznie jeszcze bardziej komfortowo

Dzięki opcjonalnym, najnowocześniejszym systemom wspomagania kierowcy w nowym Caddy możesz usiąść wygodnie i cieszyć się każdą podróżą - tą małą i tą dużą. Dzięki funkcji Rear Cross Traffic Alert, Trailer Assist i Travel Assist oraz Emergency Assist zawsze będziesz po bezpiecznej stronie.

Wybierz Nowego Caddy

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:08:00 - 18:00
  • Wtorek:08:00 - 18:00
  • Środa:08:00 - 18:00
  • Czwartek:08:00 - 18:00
  • Piątek:08:00 - 18:00
  • Sobota:08:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Radzikowski

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Dominik Ratyński

Dyrektor Handlowy

Marek Zajączkowski